Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Kariéra

Ponuka práce

Ponúkame Vám prácu v dobrom kolektíve, zabezpečujeme si vlastnú prepravu zamestnancov na stavbu a ubytovanie, prepravu materiálu robíme vo vlastnom firemnom autoparku , ktorý je vo vysokom komforte. Našim zamestnancom taktiež zariadime a uhradíme ubytovanie vo vlastných ubytovacích priestoroch, prípadne ubytovniach spĺňajúcich štandard. Plne hradíme i všetky diéty. Zamestnancom zabezpečíme všetky potrebné školenia na naše náklady, pri nástupe Vás vybavíme pracovným oblečením a pomôckami v zmysle zákona o BOZP. Práca je vhodná i pre absolventov školy , nakoľko najdôležitejšími kritériami je zručnosť, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, technické myslenie, flexibilita a ochota pracovať a naučiť sa nové veci. Práca s používaným izolačným materiálom nie je fyzicky náročná, ponúka široké spektrum nových technologických postupov používania izolácií na trhu, ktoré každým rokom napredujú vpred. My sa prispôsobujeme týmto trendom a zdokonaľujeme sa pri používaní noviniek na trhu izolačných materiálov. Absolvujeme rôzne školenia a priúčame sa týmto novinkám.

Dlhodobým zamestnancom vieme ponúknuť rôzne druhy odmien formou vyplatenia príspevku na dovolenku a podobne.

Našim cieľom je pri svojej činnosti od projektu až po realizáciu zohľadňovať všetky požiadavky a nároky zákazníka tak, aby bola zabezpečená jeho maximálna spokojnosť a aby sa s dôverou vždy vrátil. Zrealizovanú stavbu vždy odovzdávame v najvyššej kvalite, v dohodnutom termíne a so servisom, či záručným, alebo pozáručným.

MONTÉR - IZOLATÉR + KLAMPIAR (nie strešný klampiar)

montážnik na tepelné a chladové izolácie potrubí a armatúr

/TURNUSOVÁ  PRÁCA/

MONTÉR - IZOLATÉR

montážnik na tepelné a chladové izolácie potrubí a armatúr

/TURNUSOVÁ  PRÁCA/

Súhlas so spracovaním osobných údajov.

V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (Ľubomír Kováč UNICO-Obchodno-montážna firma) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.